Cześć !
Mam na imię Karolina Mituś

Uwielbiam gotować i piec a do tego wszystkiego od zawsze interesowałam się psychologią dlatego teraz specjalizuję się w psychodietetyce. Codziennie kształcę się – czytam książki, artykuły z zakresu zdrowego podejścia do życia. We współpracy ze mną zadbam o Twoją hingienę snu, czerpanie przyjemnosci z aktywności fizycznej oraz o Twoje codzienne menu.

Dla mnie

Sport

&

Psychologia

To nie tylko hobby, ale także styl życia.

Uwielbiam aktywność fizyczną i ruch, który dodaje mi energii i pozytywnie wpływa na moje samopoczucie. Na siłowni mogę wyzwolić swoją siłę i wytrzymałość!

Góry to moje ulubione miejsce na

odpoczynek i odkrywanie nowych wyzwań. Spacerując po górskich szlakach, czuję się wolna i blisko natury. Trekking to dla mnie nie tylko fizyczna aktywność, ale również podróż, która pozwala mi na zresetowanie umysłu i nabranie nowej perspektywy

Jako dietetyk, czerpię ogromną satysfakcję z

pomagania innym w osiąganiu zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie odżywianie. Interesuje mnie nie tylko to, co ludzie jedzą, ale także, dlaczego jedzą, jakie emocje i nawyki kierują ich wyborami żywieniowymi. Zainteresowanie psychologią żywienia pomaga mi lepiej zrozumieć potrzeby moich klientów i wspierać ich w procesie zmiany nawyków

1

Holistyczne podejście do życia

Jest dla mnie kluczowe. Wiem, że zdrowie i dobrostan zależą nie tylko od jednego aspektu, ale od harmonijnego współdziałania ciała, umysłu i ducha. Starannie dbam o swoje zdrowie fizyczne, ale także o rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem, dbania o emocje i znalezienie spokoju w codziennym zabieganiu.

2

Całą swoją wiedzę i pasję

Staram się wykorzystać nie tylko dla własnego dobra, ale także w pomocy dla innych. Widzę, że moje zainteresowania i zawód tworzą spójną całość, dając mi możliwość spełnienia i wpływu na życie innych ludzi. To niesamowite doświadczenie móc inspirować innych do zdrowszego i bardziej zrównoważonego podejścia do życia.

Sprawdź jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatną konsultację, bądź zadaj mi pytanie